NO CIEMATA NĀCIS DEGVĪNS

sus badge

KOSKENKORVA IR APBALVOTS DEGVĪNS

Mums Koskenkorvas ciematā Somijā ir labi mieži, tīrs ūdens, apņēmības pilni vietējie lauksaimnieki un destilācijas process, kas izkopts līdz mākslas cienīgiem augstumiem. Mēs strādājam ar labākajām dabas dotajām sastāvdaļām, lai radītu maigu, godīgu degvīnu

GODĪGS, ILGTSPĒJĪGI RADĪTS DEGVĪNS

Koskenkorvas ciematā ilgtspēja ir dzīvesveids.

Pirmkārt, vērts pieminēt, ka pārstrādes un atkārtotas izmantošanas apjoms Koskenkorva ražotnē ir 99,9%. Tikai mieru. Mēs strādājam, lai tiktu galā ar atlikušo 0,1%. Lai nu kā, tā nav vienīgā lieta, uz ko mēs koncentrējamies

APMEKLĒ KOSKENKORVA CIEMATU

Koskenkorva spirta rūpnīcai, kas atrodas Koskenkorvā, Ostrobothnias dienvidu daļā, ir spēcīga vēsturiska saikne ar smagi strādājošajiem lauksaimniekiem, kas dod savu ieguldījumu Koskenkorva Vodka tapšanā ar ikgadējo miežu ražu

CIEMATA KOKTEIĻU RECEPTES

Tīrās garšas dēļ Koskenkorva Vodka ir izcils pamats kokteiļiem. Mūsu Starptautiskais Zīmola Vēstnieks Mikael Karttunen atklāj noslēpumus, kas rada gardos Koskenkorva kokteiļus.

KUR IEGĀDĀTIES?

Koskenkorva Vodka ir pieejams teju visā pasaulē. Pārbaudi pieejamību – saraksts tiek atjaunots ik reizi, kad pievienojam mūsu tīklam jaunu veikalu.

Koskenkorva Lemon

Koskenkorva Lemon ir garšīgs un atsvaidzinošs citrona šots, kas izgatavots, sajaucot Koskenkorva degvīnu, dabīgo citronu un svaigu citrusaugļu mizu uzlējumu. Dzērienā jūtams patiesi svaigs citrons, un tam ir pievienots mazāk cukuru nekā citos citron liķieros.

Koskenkorva 7 Botanicals

Koskenkorva 7 Botanicals ir degvīns, kas pieejams ierobežotā daudzumā, kas ir iedvesmojies no vasaras saulgriežiem - Jāņu laikā jāsavāc septiņi dažādi ziedi vai augi, kurus pēc tam nolikt zem spilvena. Koskenkorva degvīns, kas sajaukts ar liepu ziediem, pelašķiem, kaņepēm un dažām slepenām sastāvdaļām rada patīkamu vasaras vēsmu pudelēs. Tā citrusa aromāts, kas papildināts ar ziedu notīm, un zāļu rūgtums rada vasaras sapņaino bezmiega nakts sajūtu.

Koskenkorva Green

Koskenkorva Green ir ekoloģisks alkoholiskais dzēriens, kas ir gatavots uz bioloģiskā degvīna bāzes ar kaņepju, gurķa un laima garšu. Jaunums ir pieejams zaļā 33cl stikla pudelē, kas izgatavota no 88,6% pārstrādāta stikla.

Koskenkorva Mojito

Klasisks kokteilis ciemata stilā

Koskenkorva Mojito ir gatavs mojito kokteilis ar 15% alkohola saturu. Sajaucot Koskenkorva Lemon Lime Yarrow degvīnu ar dabīgo laimu un piparmētru, jūs iegūsiet klasiskā mojito kokteiļi – ciemata stilā.