Koskenkorva is a sustainable vodka from Finland / Ukraine

sus badge

KOSKENKORVA – ГОРІЛКА, ЩО ВІДЗНАЧЕНА НАГОРОДОЮ

У селі Коскенкорва, Фінляндія, у нас є добрий ячмінь, чиста вода, віддані місцеві фермери та надсучасний процес дистиляції. Ми працюємо з найкращими природними інгредієнтами, щоб створити м’яку, справжню горілку.

СПРАВЖНЯ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА ГОРІЛКА

У селі Коскенкорва екологічність є способом життя. Перш за все, варто зазначити, що рівень переробки та повторного використання на виробництві Koskenkorva становить 99,9%. Не хвилюйтеся. Ми працюємо над останніми 0,1%. Однак, це не єдине, на чому ми зосереджені.

Відвідайте екскурсію до села Коскенкорва

Дистилерія Koskenkorva розташована в селі Коскенкорва в Фінляндії на Південній Остроботнії та має сильну історію наполегливої праці фермерів, які щорічним врожаєм ячменю вносять свій внесок у виготовлення горілки Koskenkorva.

РЕЦЕПТИ КОКТЕЙЛІВ З СЕЛА

Завдяки своєму чистому смаку горілка Koskenkorva є відмінною основою для коктейлів. Наш глобальний бренд-амбасадор Мікаел Карттунен розкриває секрети смачних коктейлів з горілкою Koskenkorva.

ДЕ ПРИДБАТИ ГОРІЛКУ KOSKENKORVA

Горілку Koskenkorva можна знайти майже у будь-якій країні світу. Перевірте інформацію про доступність тут – список оновлюється, щойно ми додаємо магазини до нашої мережі.